Рубрика: Загальношкільні виховні заходи, Патріотичне виховання

Військово-спортивні змагання «Гордість нації»

8 грудня 2017 року  вчителями фізичної культури Станєвою С.В. та «Захист Вітчизни» Лійцем С.В. спільно з військовослужбовцями в/ч 3012 Південного Територіального управління Національної гвардії України між учнями 10-А та 11-А класів були проведені військово-спортивні змагання «Гордість нації», присвячені Дню Збройних Сил України.

Змагання проводилися з метою пропаганди фізичної культури й спорту як важливого способу зміцнення здоров’я молоді.

Учасники змагалися у 9 конкурсах: візитна картка зі стройовою підготовкою; розбирання та збирання АКС-74 на швидкість; стрільба; перенесення пораненого; смуга перешкод; військово-спортивна естафета; конкурс капітанів; перетягування канату, під час яких компетентне журі оцінювало дисциплінованість та організованість  шикування, військово-практичні вміння учасників, швидкість, спритність, влучність та інші якості учнів. Найефектнішим конкурсом було домашнє завдання — театралізована міні-постановка на тему знайомства чи освідчення дівчині.

У залі був присутній почесний гість – заступник командира батальйону з озброєння старший лейтенант Ефіменко Сергій Сергійович, який разом з директором школи Осмокєску Ольгою Вікторівною проводив нагородження команд.

У загальному заліку перше місце за підсумками всіх конкурсів посів 11-А клас, на II місці – 10-А. Окремо можна виділити виступ дівчат Левченко М. (11-А) та Кваші М. (10-А), які на високому рівні продемонстрували вміння збирати АКС-74 та влучно стріляти з пневматичної гвинтівки.

Фоторепортаж