Рубрика: Семінари

Міський науково-практичний семінар «Організація науково-дослідницької та пошукової роботи з обдарованими учнями через творчу діяльність – «Від народу набираємося сили»

26 грудня 2017 року у ЗОШ № 8 відбувся міський науково-практичний семінар «Організація науково-дослідницької та пошукової роботи з обдарованими учнями через творчу діяльність – «Від народу набираємося сили». Семінар проводився у рамках реалізації проекту «Українська світлиця. Народні та родинні традиції мого краю», започаткованому з метою вивчення та передачі духовно-культурних та національних цінностей народу, збереження його звичаїв та традицій.

У семінарі взяли участь вчитель трудового навчання та технологій ЗОШ № 8 Комарова Марія Федорівна, директор Будинку вчителя, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ № 8 Атаманчук Ірина Іванівна, майстрині клубу «Фантазія» Ніна Григорівна та Світлана Єфимівна, представники Палацу дітей та юнацтва: керівник гуртка «Флористика та фітодизайн інтер’єру» Калниньш Людмила Олександрівна, керівник-методист гуртка «Килимарство» Величко Марія Аурелівна, інструктор Пінтійська Тетяна Григорівна, а також діти-інструктори – члени вказаних гуртків.

Під час теоретичного блоку семінару присутні ознайомилися з виробами різних видів декоративно-ужиткового мистецтва, особливостями організації науково-дослідницької та пошукової роботи з обдарованими учнями на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва, у позашкільній діяльності. У практичній частині семінару  присутні під керівництвом дітей-інструкторів створили ляльки-мотанки, які стали першими експонатами світлиці.

Фоторепортаж