Рубрика: Семінари

Науково-методичний семінар «Нові прогресивні технології – шлях до формування творчої особистості, життєвих компетенцій учнів»

09 січня 2018 року в загальноосвітній школі № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області відбувся науково-методичний семінар «Нові прогресивні технології – шлях до формування творчої особистості, життєвих компетенцій учнів». Метою семінару було поглибити знання про інноваційні технології навчання, обмінятися досвідом їхнього використання, обґрунтувати доцільність впровадження інновацій в навчально-виховний процес з метою формування життєвих компетентностей учнів, проаналізувати роботу вчителів у світлі інноваційної діяльності.

Відкрила семінар вступним словом директор школи Осмокєску О.В. Заступник директора з навчально-виховної роботи  Філатова Г.В. виступила з доповіддю «Оnline-сервіс Web 2.0 LearningApps.org як інструмент формування творчої особистості учня».

Вчитель англійської мови Щербина Г.І. розповіла присутнім про сучасні технології навчання в контексті реалізації концепції реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа». Про проектну роботу як шлях до формування творчої особистості та власний досвід розроблення макету екомайданчика «Школа майбутнього» повідомила вчитель географії Скворцова Ж.В. Вчитель Савенко Л.Н. ознайомила з технологіями розвитку творчих здібностей учнів на уроках російської мови та зарубіжної літератури.

Під час обговорення учасники семінару дійшли висновку, що використання прогресивних технологій навчання сприяє усебічному розвитку учнів, підвищенню їхнього інтересу до навчання, вихованню в них самостійності та відповідальності.

Фоторепортаж