Рубрика: Патріотичне виховання, Участь у міських виховних заходах

День відритих дверей у Нацгвардії України

22 січня 2018 року на території розташування четвертого батальйону військової частини 3012 Національної гвардії України в Ізмаїлі Одеської області відбувся День відкритих дверей, на який були запрошені учні 10-А та 11-А класу школи.

Захід був приурочений до Дня соборності України і був проведений з метою створення позитивного іміджу Національної гвардії та залучення до її рядів нових громадян.

Учні мали змогу ознайомитися зі зразками сучасної стрілкової зброї, військового та водолазного спорядження, яке військовослужбовці застосовують, перебуваючи в зоні АТО. Також учням дозволили оглянути зсередини військову техніку, покататися на БТРі.

Дуже сподобалася учням демонстрація гвардійцями своїх опертивних навичок: застосовуючи бойову зброю, вони зуміли зупинити та знешкодити порушників на автомобілі, а також залишити місце сутички з супротивником без втрат.

На завершення учні були запрошені в спеціальний автобус — кухню на колесах, де їх пригостили солдатським борщем та кашею.

Друга частина Дня відкритих дверей перемістилася у зал Палацу культури імені Тараса Шевченка, де перед глядачами виступив ансамбль Національної гвардії України.

Фоторепортаж