Рубрика: Загальношкільні виховні заходи, Останні події, Патріотичне виховання

Проведення Дня цивільного захисту

Згідно з наказом відділу освіти Ізмаїльської міської ради №101-з від 19.03.18р «Про підготовку і проведення у 2018 році  «Дня ЦЗ» та «Тижня безпеки дитини»  23 квітня 2018 року в школі було проведено «День цивільного захисту».

Основною метою та завданнями «Дня ЦЗ» були:

  • практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти щодо захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;
  • формування в учнів упевненості в ефективності заходів, які проводяться цивільною обороною;
  • формування та розвиток в учнів високих морально-психологічних якостей: відваги, витримки, ініціативності, спритності, здатності до самовідданого виконання завдань ЦЗ.

Розпочався День з  радіолінійки щодо проведення Дня ЦЗ у школі, ознайомлення з інформаційними стендами, присвяченими цивільному захисту.

На перших двох уроках учнями 10-А та 11-А класів були проведені класні години з переглядом інформаційних відеороликів щодо пожежної безпеки. Учні початкової школи переглядали мультфільми та інформаційні відеофільми МНС «Фокс і Трот поспішають на допомогу», «Система ЦЗ».

Об 11.40 за сигналом відбулася евакуація усієї школи, після чого рій «Борці за волю» дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура« продемонстрували навички стройової підготовки, а також елементи евакуації в умовах небезпеки застосування хімічної та бактеріологічної зброї.

На уроках основ здоров’я учні написали тести на тематику цивільного захисту; був проведений конкурс на кращий малюнок «Рюкзак захисту».

День ЦЗ