Рубрика: Останні події, Робота соціально-психологічної служби

Тиждень психології

На виконання річного плану роботи відділу освіти Ізмаїльської міської ради на 2017-2018 навчальний рік та з метою підвищення психологічної культури всіх учасників навчального процесу в період з 23.04.18 року по 27.04.18 року був проведений Тиждень психології та соціальної роботи.

Соціальним педагогом школи Волощук В.Ф., педагогом-організатором Генчевою Н.А., класними керівниками 1-11 класів, бібліотекарями школи та бібліотеки-філії № 5 для дітей Ізмаїльської МЦБС для дітей було проведено такі заходи:

1 день. Девіз дня: «Все життя — гра, а ми всі в ній актори». Участь у шкільному конкурсі театральних вистав іноземною мовою. До театральних колективів з метою психологічної підтримки, розкриття у них творчого потенціалу та посилення віри у себе були залучені діти з сімей, які потрапили у складні життєві ситуації, та з багатодітних родин.

2 день. Девіз дня: «Посміхайтеся частіше! Це найліпший спосіб вирішення проблеми».  Участь у міському фестивалі театральних вистав та регіональному фестивалі «Французька весна». Вистава «Попелюшка» нагороджена дипломом ІІ ступеню.

3 день. Девіз дня: «Що з того, що ми різні, однак ми розуміємо один одного». Були проведені книжкова виставка «Весела психологія», гра «Таємний друг», тестування серед учнів 5-11 класів «Ким ти є?»;«Дитячо-батьківська взаємодія»; «Ставлення учнів до проблеми наркоманії»; «Анкетування учнів для виявлення актуальності вживання тютюну, алкоголю, наркотиків».

4 день. Девіз дня : «Будь собою!». Були проведені акції «Паркан щастя» та «Даруємо любов» , круглий стіл «Як зробити школу толерантною», анкетування серед учнів 9 класів «Мій настрій».

5 день. Девіз дня: «Все в твоїх руках». Були проведені акція «Малюємо мрію» та конкурс малюнків. Також в 11-А класі було проведено круглий стіл, на якому було зачитано подяку школі від матері однокласника, дитини з особливими освітніми потребами, Моісєєва Р. за співчуття та соціальну психологічну підтримку.  Після круглого стола учні відвідали Ростислава і запропонували йому допомогу у святкуванні випускного балу і провели для нього акцію «Даруємо любов», подарувавши символічне серце любові.

Фоторепортаж