Рубрика: Останні події

Відвідування ІТЕП та Нацполіції

04 травня 2018 року вчитель правознавства Опря Д.А. з метою ознайомлення учнів 9-х класів з професією юриста організував екскурсію  до Ізмаїльського технікуму економіки та права та Ізмаїльського відділу поліції ГУНП в Одеській області.

Директор технікуму Сухова Людмила Олександрівна розповіла учням про навчальний заклад, його історію, ознайомила зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка у вузі.  Заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання Мелешко Лідія Василівна більш детально ознайомила з умовами прийому до закладу, вступними випробуваннями та пробними іспитами. Далі студенти відділення правознавства розповіли про особливості професії юрист, продемонстрували практичне складання фоторобота, запропонували до перегляду фільм про те, як за особливостями черепа померлої людини можна визначити, як вона  виглядала за життя.

Інспектор ювенальної превенції Ізмаїльского відділу поліції старший лейтенант поліції Ольга Владичко ознайомила учнів з кримінально-адміністративною відповідальністю неповнолітніх, розповіла про службу в Нацполіції, правила вступу на службу, а також з навчальними закладами, які здійснюють підготовку відповідних кадрів.

Фоторепортаж