Рубрика: Класні виховні заходи, Останні події

Урочисте вручення атестатів про повну загальну середню освіту

25 червня відбулося свято з нагоди вручення важливого документа — атестата про повну загальну середню освіту.

23 одинадцятикласники  відкрили нову сторінку у доросле та самостійне життя, один з них — Чернявський Максим — закінчив школу із золотою медаллю. Парапір Артем нагороджений Похвальною грамотою за особливі досягнення у вивченні правознавства.

Для одинадцятикласників прощання зі школою відбувалося в урочистій святковій атмосфері. На свято завітали вчителі, батьків, друзі, щоб провести випускників у доросле та по-справжньому самостійне життя.

До випускників звернулася директор школи Осмокєску О.В., яка щиро привітала їх із закінченням школи. Опісля відбулася церемонія вручення основних документів про закінчення школи – атестатів. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від класного керівника та батьків, які побажали випускникам легкої дороги у самостійне життя, здійснення всіх мрій і задумів та творчих планів!

Слова вдячності і шани випускники присвятили вчителям, які 11 років вели учнів по країні знань, віддаючи їм тепло і любов. Не забули й про найближчих і найдорожчих людей – батьків. Завершилося свято прощальним вальсом, мелодійні звуки якого довго не затихали у залі.

А на світанку випускники за традицією зустріли перші промені сонця, які освітили їх самостійні кроки у доросле життя

Вручення атестатів, «доросле» вбрання, обмін побажаннями, сльози і сміх, зустріч сонця – це те, що запам’ятається назавжди. Такі вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, випускники не стримували ні посмішок, ні сліз. Для них, сімнадцятилітніх, випускний бал є певною межею, за якою розпочинається доросле життя. У минулому – шкільні уроки, дзвоники на веселі перерви, останній шкільний екзамен, попереду – безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів, широка дорога до самостійного, дорослого життя.

Тож, бажаємо випускникам надії на сповнення всіх мрій та сподівань, а також не забувати рідної школи, котра дала путівку в життя.

Відео 1

Відео 2

Відео 3

Відео 4

Відео 5

Відео 6

Відео 7

Відео 8

Відео 9

Відео 10

Відео 11

Відео 12

Відео 13

Вальс