Рубрика: Оголошення

Запрошуємо педагогічну спільноту до участі у педагогічному марафоні!

Шановні колеги!

Загальноосвітня школа № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області запрошує взяти участь у педагогічному марафоні з нагоди відзначення 100-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського «Виховання громадянина-патріота в системі ціннісних орієнтацій науково-педагогічної спадщини В. Сухомлинського: обмін досвідом».

Мета марафону:

  • вшанування пам’яті, сподвижницької педагогічної праці В.О.Сухомлинського;
  • популяризація перспективного досвіду реалізації педагогічних ідей В.О.Сухомлинського, підвищення до них інтересу, їх осмислення та творче використання в умовах Нової української школи;
  • обмін досвідом щодо впровадження нових підходів, технологій, окремих прийомів, що сприяють демократизації структури управління навчально-виховним процесом, стимулюють творчий пошук педагогічних працівників;
  • розвиток творчих зв’язків та створення умов для співпраці методичних і педагогічних працівників у використанні та впровадженні ідей В.О.Сухомлинського в діяльність Нової української школи.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ:

  • Методична студія «Панорама творчих знахідок педагогів» – презентація власного педагогічного досвіду щодо реалізації  провідної ідеї педагогіки Василя Сухомлинського.

Форма участі:виступ з доповіддю, відеопрезентація, публікація доповіді.

  • Виставка педагогічних надбань педагогів.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Загальноосвітня школа № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області

АДРЕСА:

Україна, Одеська обл., м. Ізмаїл, 68603, вул. Нахімова,411

ПОРЯДОК РОБОТИ

Реєстрація учасників: 5жовтня 2018 року з 10:00 до 11:00 год.

Початок роботи марафону: 5 жовтня 2018 року об 11:00 год.

УМОВИ УЧАСТІ У ЗАХОДІ БЕЗКОШТОВНО

Планується підготовка та публікація на сайтах школи та відділу освіти Ізмаїльської міської ради матеріалів роботи педагогічного марафону. Всім учасникам марафону матеріали надсилаються безкоштовно у вигляді .pdf-файлу.

Проїзд та харчування за рахунок сторони, що відряджає.

Подробиці у вкладеному файлі