Рубрика: Останні події

Тренінг для батьків «З чого починається НУШ?»

Для всіх учнів загальноосвітньої школи №8 міста Ізмаїла першого вересня пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року. На перших уроках учні разом з класними керівниками мандрували улюбленою Україною, мріяли про нові досягнення, вчилися ставити мету та обов’язково здійснювати мрії.

А вже третього вересня досвідчений фасилітатор вчитель математики школи Наталія Володимирівна Супряга влаштувала справжній день знань для батьків, запросивши їх на інтерактивний тренінг «З чого починається НУШ?». У нестандартній формі просто неба батьки ознайомилися з концепцією НУШ, її основними принципами та ідеями.

Батьки отримали можливість спробувати себе у ролі учнів та здобути знання за нових, змінених умов навчання. Так, виконуючи практичні завдання, щиро та невимушено говорили про серйозні речі, обмінювалися думками та очікуваннями з директором школи О. В. Осмокєску та усіма присутніми. Наталія Володимирівна запропонувала низку цікавих завдань, які яскраво продемонстрували батькам нові підходи та принципи навчання, започатковані в освітньому процесі цього навчального року.

Багато емоцій викликала пропозиція зробити яскраві селфі у фотозоні, підготовленій учнями та педагогом-організатором школи Генчевою Н.А. А привітання, написані батькам їхніми дітьми, стали справжньою несподіванкою та приємно вразили кожного.

Наприкінці зустрічі ініціатор тренінгу Наталія Володимирівна висловила сподівання, що запропонований досвід співпраці «школа – сім’я» був корисним як батькам, так і вчителям. А на плідні результати будемо чекати вже від учнів – талановитих та яскравих особистостей!

Фоторепортаж