Рубрика: Виховна робота, Загальношкільні виховні заходи, Останні події

Олімпійський тиждень

З 11 по 20 вересня 2018 року у школі проходив Олімпійський тиждень, мета якого — виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху, формування в них навичок та культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом.

Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, внесено олімпійський прапор та вогонь, учні 10 та 11 класу розповіли про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських Ігор.

Впродовж тижня проводилися різноманітні спортивні змагання, класні години. Також було організовано конкурс малюнків серед учнів 1-4 класів «Спорт у моєму житті». 20 вересня на підсумковій лінійці було нагороджено переможців змагань, найактивніших учасників тижня, а саме:

Переможці конкурсу малюнків «Спорт у моєму житті»:

1-А клас: Антонов Олександр, Пеньковий Антон, Димитрова Аліна, Заторська Єлизавета;

1-Б клас: Коваль Артем, Дунець Макар, Войнов Сергій, Поповіченко Ольга;

2-А клас: Мамчур Ксенія, Барбан Ксенія, Щербина Еріка;

2-Б клас: Желєва Аніта, Крумляков Адам, Петров Артем;

3-А клас:  Красняк Іван, Гутов Тимур, Кострома Марія, Коваль Андрій;

3-Б клас: Гончар Вікторія, Малайрева Регіна, Бітмарчук Сергій;

4-А клас: Грінченко Юлія, Крочак Маргарита, Негматуліна Орина;

4-Б клас: Гаврилюк Микита, Будяну Дмитро, Черниш Олександра;

4-В клас: Скурту Тетяна, Шатирова Маргарита, Грінько Даря.

Переможці спортивних змагань серед 5-11 класів:

 

СТРИБКИ:

  • Мержан Владислав – 11-А клас;
  • Гончаренко Данило – 10-А клас;
  • Войнов Костянтин – 8-Б клас;
  • Кінєв Даніїл – 9-А клас;
  • Карпов Денис – 9-Б клас;
  • Хінкул Костянтин – 9-Б клас;
  • Бостанжи Юлія – 9-А клас;
  • Мірчев Артем – 7-А клас;
  • Чернобай Олександра – 7-Б клас;
  • Кот Сергій – 6-А клас.

МЕТАННЯ МЯЧА:

  • Мельниченко Олексій – 9-Б клас;
  • Станєв Владислав — 9-Б клас;
  • Гончаренко Даніїл – 10 –А клас;
  • Дембіцька Катерина -6-Б клас;
  • Тарасов Іван – 6-Б клас;
  • Водопянова Анастасія – 9-А клас;
  • Хіміч Ірина – 8-Б клас;
  • Калатуша Карина – 9-Б клас;

БІГ:

  • Станєв Владислав – 9-Б клас;
  • Войнов Костянтин – 8-Б клас;
  • Гончаренко Даніїл – 10 –А клас;
  • Кошевий Борис – 10-А клас;
  • Формузал Вікторія – 8-А клас.

СТРИБКИ НА СКАКАЛЦІ:

  • Мержан Владислав – 11-А клас;
  • Орлов Олег – 11-А клас;
  • Русаков Ігор – 5-Б клас;
  • Наконечний Денис – 5-Б клас.

БІГ НА ВИТРИВАЛІСТЬ:

  • Константинов Олександр – 10-А клас;
  • Старцев Микита – 11-А клас.

«БОГАТИРСЬКИЙ ТУРНІР»:

  • Решетніков Богдан (підняття гантелі) – 10-А клас;
  • Григоренко Даніїл (підтягування)– 10-А клас;
  • Старцев Микита (підтягування) – 11-А клас;
  • Георгієв Андрій (підняття гантелі) – 11-А клас.

 ФУТБОЛ:

  • Команда 6-А класу
  • Команда 9-А класу
  • Команда 9-Б класу

 Переможці спортивних змагань серед 2-4 класів:

2-А — команда «ВОГОНЬ» у складі:

  • Райков Владислав (капітан);
  • Мамчур Ксенія;
  • Мунтяну Богдан;
  • Улянова Марина;
  • Щербина Еріка;
  • Ялбуган Єва.

2-Б – команда «ЛЕЛЕЧЕНЯ» у складі:

  • Халіков Денис (капітан);
  • Діненко Ілля;
  • Хитра Анастасія;
  • Крумляков Адам;
  • Григоренко Анастасія;
  • Петров Артем.

3-А – команда «ПЕРЕМОЖЦІ» у складі:

  • Коломієць Максим (капітан);
  • Шеремет Кирило;
  • Райлян Ілля;
  • Подоба Ігор;
  • Щербина Сергій;
  • Дунець Жанна;
  • Кострома Марія;
  • Шатирова Дарина;
  • Маслова Анна;
  • Поповіченко Ангеліна.

3-Б – команда «СОКОЛЯТА» у складі:

  • Бітмарчук Сергій (капітан);
  • Чебанов Олександр;
  • Червінко Ростислав;
  • Четвертаков Максим;
  • Коваль Тимур.

4-А – команда «ОРЕЛ» у складі:

  • Виходець Максим (капітан);
  • Грінченко Юлія;
  • Мержан Анастасія;
  • Гричиненко Іван.

4-Б – команда – «УКРАЇНА» у складі:

  • Онищенко Максим (капітан);
  • Мірчев Віталій;
  • Попов Артем;
  • Черниш Олександра;
  • Харковенко Павло;
  • Гаврилицька Анастасія.

4-В – команда «ЛОВКИЕ» у складі:

  • Ківель Даніїл (капітан);
  • Набоков Володимир;
  • Плингеу Олександр;
  • Мирлян Андрій;
  • Кильчик Іван;
  • Четвертакова Лідія;
  • Чернієнко Єлизавета;
  • Шатирова Маргарита;
  • Дембицька Тетяна.

Вітаємо переможців!

Фоторепортаж