Рубрика: Загальношкільні виховні заходи, Останні події

Участь у акції до Дня миру

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир- це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру нема дитинства, нема майбутнього.

Учні  школи також долучилися до проведення всеукраїнської  акції  «День миру». Серед учнів 1-4 класів відбувся конкурс малюнків «Ми за мир».

Загальновідомим символом миру є голуб, тому символічно, що саме цей символ виготовляли учні школи на виховних годинах протягом тижня. Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Під час перерв лідери учнівського самоврядування організували та провели для учнів школи акцію «Ми за мир»,  танцювальний флеш-моб «Діти миру – за мир!». Обов’язковою умовою для учнів в цей день було те, що вони мали одягнутися у одяг білого кольору.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Генчева Н.А.

Фоторепортаж