Рубрика: Загальношкільні виховні заходи, Останні події, Патріотичне виховання

Відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

18 жовтня 2018 року учні загальноосвітньої школи № 8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області взяли активну участь в урочистостях з нагоди відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є сприяння вихованню почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, повноправної та невіддільної від світового розвитку країни; піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

У шкільній бібліотеці новими екземплярами була поновлена постійно діюча виставка на тему «Т. Г. Шевченко – геній українського народу».

Серед учнів 7-8 класів був проведений конкурс на кращого читця улюблених поезій Т. Г. Шевченка. Неабиякий інтерес викликав конкурс малюнків серед учнів 5-6 класів на тему «Вічна гордість України».

Шкільна агітбригада у складі учнів 11 класу підготувала виступ про цікаві факти з життя поета, декламувала уривки з його найкращих творів.

Приємно те, що учні розуміють актуальність творчості Т. Г. Шевченка, а також необхідність збереження високого національного духу, української самобутності й патріотизму.

Минатимуть роки, змінюватимуться покоління, але твори великого Кобзаря завжди будуть новими і актуальними.

Попова Н.О.

Фоторепортаж