Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Проведення шкільного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Підтримка творчих і обдарованих дітей – одне з ключових завдань, над якими працює педагогічний колектив школи. Невід’ємною складовою вирішення цього питання є залучення школярів до участі в роботі Малої академії наук.

02 листопада 2018 року відбувся шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Розпочала засідання заступник директора з НВР Філатова Г.В., повідомивши, що до участі у шкільному етапі було подано 7 заявок від учнів 8 — 11-х класів, які протягом вересня-жовтня працювали над своїми науково-дослідницькими роботами.

Під час захисту результати своїх досліджень презентували:

Тимофєєва Олександра Анатоліївна (8-А) «Історична правда та художній вимисел у творі А. Чайковського «Сагайдачний» (науковий керівник: Попова Наталя Олександрівна, секція: «Українська література»);

Мєрниченко Юлія Русланівна (10-А) «Місце епістолярного стилю в сучасному житті (на прикладі «Листів до сина» В. Сухомлинського) (науковий керівник: Вєлєва Наталія Іванівна, секція: «Російська мова і література»);

Заболотня Ганна Геннадіївна (10-А) «Читацький портрет учнів 5-11 класів загальноосвітньої школи № 8» (науковий керівник: Філатова Ганна Володимирівна, секція: «Соціологія»);

Недялкова Світлана Олегівна (10-А) «Святкування весілля на Одещині» (науковий керівник: Панаєтова Раїса Василівна, секція: «Фольклористика»);

Карапузова Дар’я Сергіївна (11-А) «Створення інтерактивної карти міста Ізмаїл засобами програми Power Point» (науковий керівник: Іванова Ірина Володимирівна, секція: «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту») та «Особливості формування часової перспективи життєдіяльності у старшокласників» (науковий керівник: Маджарова Наталя Василівна, секція: «Психологія»);

Коколова Євгенія Вікторівна (11-А) «Малий бізнес в Україні: стан та перспективи розвитку» (науковий керівник: Коколова Олена Дмитрівна, секція: «Мікроекономіка та макроекономіка»).

Юні науковці  глибоко розкрили теми своїх досліджень, ознайомили присутніх з їх висновками й продемонстрували практичне значення особистих наукових напрацювань.

Усі науково-дослідницькі роботи направлені для участі у ІІ (міському) етапі, який відбудеться  19-23 листопада 2018 року.

Також учень 10-А класу  Іордакеску Дан представив усім присутнім результати свого екологічного проекту «Залежність забруднення атмосферного повітря від інтенсивності руху автотранспорту в місті Ізмаїл» (науковий керівник: Коколова Олена Дмитрівна), з яким він візьме участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.

Адміністрація закладу дякує за проведену роботу учням закладу та їхнім науковим керівникам.

Бажаємо юним дослідникам успіхів на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та Всеукраїнської олімпіади з екології!

Фоторепортаж