Рубрика: Класні виховні заходи, Останні події, Участь у міських виховних заходах

Тиждень Чорного моря

У рамках регіональної акції до Міжнародного дня Чорного моря впродовж 05 — 14 листопада 2018 року в школі були проведені такі заходи:

  1. Виставка малюнків «Червона Книга Чорного моря: стратегія захисту»  (серед учнів 1-7 класів);
  2. Виставка поробок з природного матеріалу (2-4 класи);
  3. Перегляд відеофільму «Риби Чорного моря», «Птахи Чорного моря». «Птахи Подунав’я» (7-8 класи);
  4. Книжкова виставка, присвячена Міжнародному дню Чорного моря;
  5. Перегляд відеофільму  «Зміна прибережної рослинності заплави річки Дунай під впливом біотичних і антропогенних чинників» (6, 11 класи);
  6. Бесіди та «уроки географії» для учнів 1-4 класів, підготовлені та проведені одинадцятикласниками Пташенко К. та Бондар О.;
  7. Бібліотекарями Дитячої бібліотеки № 5 для учнів 7-Б та 9-А класів були проведені заходи з переглядом фільмів «Сокровища Черного моря» та «Забруднення середовища Чорного моря».

Також з метою підготовки до участі у міському святі до Дня Чорного моря  учнями 8 та 10 класів під керівництвом вчителя біології Лійца С.В. був створений відеофільм «Дунайський і Чорноморський біосферні заповідники».

14 листопада команда школи у складі учнів 8-А класу Тимофєєвої Олександри та Туренок Олександри, учнів 10-А класу Мєрніченко Юлії та Гончаренка Данила (вчитель — Лійц С.В.) взяли участь у міському святі до Міжнародного дня Чорного моря, в якому  посіла ІІІ місце. Також малюнок Мєрніченко Юлії  був відзначений журі конкурсу та направлений до Одеси для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу  «Зоологічна галерея».

Фоторепортаж