Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Методичний тиждень

Згідно із планом роботи школи на 2018–2019 н.р.   та з метою  підвищення фахового рівня педагогічних працівників, поширення перспективного педагогічного досвіду, підвищення рівня самоосвіти педагогів, ознайомлення з результатами роботи вчителів, які атестуються, удосконалення педагогічної діяльності молодих спеціалістів з 12.11.2018 по 16.11.2018 року в школі був проведений Методичний тиждень.

Педагоги школи провели відкриті уроки, взяли участь у семінарі-практикумі, під час яких продемонстрували власні професійні досягнення через основні види освітньої діяльності.

Зокрема, 12 листопада вчитель ІІ категорії Панаєтова Р.В. провела у 7-А класі нетрадиційний урок-ярмарок з української мови  «Дієслово».  Це був урок узагальнення та систематизації знань,  під час якого учні демонстрували отримані знання та вироблені практичні уміння у визначенні граматичних категорій дієслова, утворенні його форм, удосконалювали правописні навички. Раїса Василівна запропонував учням побути коректором та записати правильно дієслова,  виписати дієслова з записаного тексту та прослуханої пісні, підібрати до малюнків дієслова та утворити з ними речення, визначивши синтаксичну роль дієслова, тощо.

Фоторепортаж

13 листопада відкритий урок з хімії  «Відносна атомна маса»  у 7-Б класі провела вчитель вищої категорії Осмокєску О.В. Під час уроку учні вивчали  поняття атомної одиниці маси, відносної атомної маси хімічного елемента, формували вміння визначити відносну атомну масу елемента за періодичною системою хімічних елементів. Велику увагу на уроці Ольга Вікторівна відвела розвиткові логічного мислення, уваги та кмітливості учнів, запропонувавши їм цікаві завдання на закріплення вивченого матеріалу (заповнення порівняльної таблиці з розгадуванням невідомих позицій, кросворд тощо).

Фоторепортаж

Вчитель вищої категорії, старший вчитель Опря Д.А. 14 листопада провів відкритий урок із всесвітньої історії у 9-Б класі на тему «Великобританія у першій половині ХІХ століття».  Дмитро Андрійович охарактеризував основні ознаки економічного, політичного і суспільного життя Великої Британії у І половині ХІХ ст.,  проаналізував політику консерваторів та лібералів, порівнявши їх; визначив причини та наслідки парламентської реформи та чартистського руху. Ознайомлюючи з новим матеріалом, вчитель надавав учням можливість висловлювати свої думки та погляди на розглядувану проблему, шляхом логічних питань наводив школярів на потрібні висновки.

Фоторепортаж

15 листопада в школі відбувся міський семінар-практикум «Впровадження інноваційних технологій в освітній процес».

Для вчителів-початківців школи вчитель вищої категорії Дем’яненко І.М. провела 16 листопада відкритий урок у 4-А класі на тему «Океани. Додавання та віднімання багатоцифрових чисел».  Здійснивши інтеграцію математики та природознавства, Ірина Миколаївна продемонструвала молодим фахівцям зразкову модель традиційного математичного уроку з усіма необхідними елементами: каліграфічною хвилинкою, математичним диктантом, роботою з геометричним матеріалом, розв’язуванням виразів, рівняння та задачі. Теоретичний матеріал з природознавства (фізико-географічне розташування океанів, короткі відомості про історію відкриття та органічний світ тощо) подавався як доповіді окремих учнів, які знайшли потрібний матеріал вдома самостійно.

Фоторепортаж