Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Правова вікторина між учнями 9 та 10 класів

У рамках проведення Тижня права  13 грудня 2018 року вчителем правознавства Опря Д.А. була проведена правова вікторина між учнями 9 та 10 класів.

Початок правової вікторини розпочався з представлення команд, під час якого команди ознайомили присутніх зі своєю назвою, девізом та стінгазетою про права людини.

Перший конкурс під назвою «Інтелектуальний штурм», в якому учасникам вікторини було запропоновано по черзі відповісти на 10 запитань, продемонстрував теоретичні знання учнів з основних питань правознавства.

Наступний конкурс дозволив учасникам відчути себе юристом, тому що для кожної команди були змодельовані ситуації, щодо яких їм необхідно було надати юридичну консультацію з різних галузей  права. Слід відзначити, що гравці добре увійшли  в роль адвокатів та непогано  впоралися з завданням.

Легким виявився для обох команд конкурс «Чорний ящик» і, як результат, — обидві команди правильно визначили схований предмет.

«Літературно-правовий конкурс» дозволив учасникам застосувати набуті на уроках правознавства знання в нестандартній ситуації: необхідно було дати певні правові пояснення діям персонажів із різних казок. І знову учасники блискуче впоралися із завданням.

В останньому конкурсі «Юридичний рахунок» учасники продемонстрували свої математичні вміння у розв’язанні правових рівнянь.

Варто відзначити, що уболівальники під час правової вікторини не були пасивними глядачами — вони також могли допомогти своїй команді здобути перемогу, заробивши  додаткові бали за правильну відповідь на питання, які ведуча ставила під час підготовки учасників до відповіді в різних конкурсах.

Підбиваючи підсумки змагання, голова журі вчитель правознавства Опря Д.А. нагородив грамотами найактивнішого уболівальника, який приніс найбільшу кількість додаткових балів своїй команді, — учня 10-А класу Решетникова Богдана, а також найактивнішого учасника вікторини — ученицю 9-А класу Сталінську Катерину.

А переможцем у правовій вікторині стала команда 10-А класу у складі Мєрніченко Юлії, Константинова Олександра, Колесника Івана та Заболотної Анни.

Фоторепортаж