Рубрика: Навчальна робота, Ними пишається школа, Останні події

Лінійка з нагородження учнів за результатами І семестру 2018/19 н.р.

28 грудня 2018 року відбулася лінійка з нагородження учнів за результатами І семестру 2018-2019 н.р. Були підведені підсумки участі учнів у різноманітних олімпіадах та конкурсах. Зокрема, були нагороджені подяками за участь у шкільних конкурсах учні початкової школи. Учні 5 — 11 класів були нагороджені:

1. Дипломами за перемогу у міському етапі Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

І ступеню — учениця 11-А класу Тищенко Валерія;
ІІ ступеню — учениці 11-А класу Карапузова Дар’я(два — за перемогу у двох секціях) та Коколова Євгенія, учениці 10-А класу Заболотня Анна та Мєрніченко Юлія;
ІІІ ступеню — учениця 8-А класу Тимофєєва Олександра та учениця 10-А класу Недялкова Світлана.

2. Грамотами за перемогу у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з:

географії — учениця 11-А класу Бондар Олександра (ІІІ місце);

математики — учні 6-А класу Четвертаков Михайло (ІІІ місце) та Поповіченко Сергій (ІІІ місце);

екології та хімії — учень 10-А класу Іордакеску Дан (І та ІІ місця відповідно);

ІКТ — учениця 11-А класу Карапузова Дар’я (ІІ місце);

фізики — учениця 8-Б класу Мартинова Вікторія (ІІІ місце);

трудового навчання — учениця 11-А класу  Тіщенко Валерія (І місце);

української мови та літератури — учениця 9-А класу Кульчак Марина (ІІ місце).

3. Грамотами за  перемогу у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка — учениці 9-А класу Кульчак Марина, 10-А класу Мерніченко Юлія та 11-А класу Коколова Євгенія (ІІІ місця).

4. Грамотою за перемогу у ХІХ Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика — учениця 9-А класу Кульчак Марина (ІІІ місце).

5. Грамотами за  участь у Інтернет-олімпіаді із зарубіжної літератури:

дипломами І ступеню — учні 5-Б класу Богдан Кирило, Лупіка Руслан, Смілянська Катерина, Ткаченко Владислава, Чумаченко Сергій; учні 7-Б класу Баліка Анна, Гончар Аліна; учениця 9-А класу — Гниличенко Анастасія;

дипломами ІІ ступеню — учні 5-Б класу Казаков Павло, Балан Аліна; учні 8-А класу Виходець Катерина, Кошева Діана, Тимофєєва Олександра, Туренок Олександра; учениця 9-А класу Кульчак Марина;

дипломами ІІІ ступеня — учні 5-Б класу Журавльов Олександр, Сіліч Анастасія, Волков Максим; учениці 7-А класу Константинова Єлизавета, Стогнієнко Анна, Міхова Юлія; учениці 7-Б класу Масна Наталя, Матвєєва Анастасія; учениці 9-А класу Анепська Дар’я, Бостанжі Юлія; учениця 10-А класу Недялкова Світлана.

5. Грамотами — переможці спортивних змагань: футбольна команда школи, Єрошкін Ерік, Чернобай Олександра, Лутченко Микита, Константинов Олександр.

6. Грамотами — шкільна команда з техніки водного туризму:

Ткаченко Олег (10-А) — за ІІІ місце в особисто-командному заліку змагань з техніки водного туризму;
Чижиков Павло (11-А) — за ІІІ місце в особисто-командному заліку змагань з техніки водного туризму;
Константинов Олександр (10-А) — за ІІІ місце в загальному заліку відкритої першості з техніки водного туризму;
Старцев Микита (11-А);
Мерніченко Юлія (10-А) — за ІІІ місце в загальному заліку відкритої першості з техніки водного туризму та за ІІІ місце в особисто-командному заліку змагань з техніки водного туризму;
Гончаренко Данило (10-А) — за ІІІ місце в особисто-командному заліку змагань з техніки водного туризму.

7. Грамотами за І місце у конкурсі фотографій XV Фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» — шкільна команда, а також автор фотографії — учениця 11-А класу Бондар Олександра. Керівник команди — педагог-організатор Генчева Наталя Андріївна — була відзначена подякою Одеського валеологічного центру за популяризацію фестивального руху «Молодь обирає здоров’я» та формування здорового способу життя серед дітей та молоді.

8. Грамотами за ІІІ місце у міському святі до Міжнародного дня Чорного моря — команда школи у складі учнів 8-А класу Тимофєєвої Олександри та Туренок Олександри, учнів 10-А класу Мєрніченко Юлії та Гончаренка Данила, а також — за найкращий малюнок  (автор — учениця 10-А класу Мєрніченко Юлія).

9. Грамотою та подарунком були нагороджені колективи 1-А та 10-А класу за перемогу в конкурсі на найкращий новорічний дизайн класу (класні керівники — Карась Г.Х. та Маджарова Н.В.).

10. Грамотою та подарунками нагороджена команда 8-А класу (класний керівник — Комарова М.Ф.), а також  учні 11-А класу Карапузова Дар’я та   6-Б класу Тарасов Іван за перемогу у шкільному конкурсі зі збору макулатури.

Також на лінійці були нагороджені вчителі:

1. Листами подяки відділу освіти та шкільною грамотою за якісну підготовку учнів до міського етапу Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

  • Лійц Сергій Валерійович;
  • Іванова Ірина Володимирівна;
  • Маджарова Наталя Василівна;
  • Коколова Олена Дмитрівна;
  • Філатова Ганна Володимирівна;
  • Вєлєва Наталя Іванівна;
  • Попова Наталя Олександрівна;
  • Панаєтова Раїса Василівна.

2. Грамотами за якісну підготовку учнів-переможців ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів:

Скворцова Жаннета Валеріївна;

Супряга Наталя Володимирівна;

Барбан Ганна Іванівна;

Коколова Олена Дмитрівна;

Осмокєску Ольга Вікторівна;

Іванова Ірина Володимирівна;

Комарова Марія Федорівна.

3. Грамотами за якісну підготовку учнів-переможців ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка — вчителі української мови та літератури Барбан Ганна Іванівна та Панаєтова Раїса Василівна.

4. Грамотою за якісну підготовку учнів до змагань — вчитель фізичної культури Кисла Тетяна Сергіївна.

5. Грамотою за активне залучення учнів до екологічних акцій, за організацію шкільного конкурсу зі збору макулатури — шкільний бібліотекар Щербик Валентина Миколаївна.

6. Грамотою за високий рівень проведення акції «16 днів без насильства» — шкільний психолог Кутова Анастасія Вікторівна та шкільний соціальний педагог Волощук Валентина Федорівна.

7. Грамотою за високий рівень підготовки шкільних команд до участі у міських заходах — педагог-організатор Генчева Наталя Андріївна.

8. Грамотою за активне залучення учнів до участі у позакласній роботі школи, вагомий внесок у патріотичне виховання школярів:

Карась Галина Харитонівна;

Михайленко Оксана Петрівна;

Дубовенко Анастасія Сергіївна;

Ткаченко Алла Миколаївна;

Витівська Олеся Дмитрівна;

Шаргородська Олена Володимирівна;

Дем’яненко Ірина Миколаївна;

Крутієнко Тетяна Володимирівна;

Індриксон Світлана Борисівна.

Фоторепортаж