Рубрика: Оголошення, Останні події, Підготовка до ДПА, ЗНО

Безкоштовна он-лайн підготовка до ЗНО

Увага для випускників!
Пропонуємо Інноваційний освітній проект з онлайн-навчання «Будь розумним/Be smart». Головна мета проекту – допомогти випускникам Одеської області якісно підготуватися до ЗНО в онлайн-режимі.

Безкоштовна он-лайн підготовка до ЗНО

В рамках проекту Be Smart кожен учень отримує безкоштовний доступ до комплексу навчальних матеріалів.

• Рівний доступ до якісної освіти для кожного учня України
• Курси від провідних українських викладачів
• Навчання в зручний для вас час 24/7 з будь якого місця України
• Кожен курс містить до 100 відеоуроків

Онлайн-платформа BeSmart була запущена в Одеській області в 2017 році, і учні, які системно використовували її для навчання, отримали на ЗНО на 20-25 балів більше середнього рівня. Дуже важливо, що BeSmart вирішує проблему рівного доступу до здобуття освіти, в тому числі, у віддалених населених пунктах. Платформа BeSmart є безкоштовною, і, за словами автора проекту – глави Одеської обласної держадміністрації Максима Степанова, завжди залишатиметься безкоштовною.

Міністерство освіти і науки рекомендувало застосування онлайн-платформи в навчальному процесі шкіл при підготовці до ЗНО. Про це на презентації BeSmart заявила міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

– Країна отримала чудову нагоду збагатити процес навчання в школі, сконцентрувавшись на підготовці до ЗНО, – зазначила Лілія Гриневич. – Над створенням курсів для платформи BeSmart працювали кращі викладачі країни, які по-справжньому живуть своєю справою. Школярі по всій Україні тепер отримали доступ до курсів найвищого рівня.

BeSmart – це єдина в Україні лінійка онлайн-курсів, на якій розміщено понад 20 тисяч тестів і 2 тисячі уроків. Вона містить матеріали з української мови, історії України, англійської мови, географії, математики, фізики, хімії та біології.

Щоб скористатися BeSmart, потрібно зайти на її сайт https://besmart.eduget.com/, натиснути на кнопку Розпочати підготовку зараз і зареєструватися через електронну пошту або профіль Facebook. Після цього можна починати навчання.