Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Методичний тиждень

З 18 по 22 лютого 2019 року в школі пройшов Методичний тиждень, під час якого учителі вищої категорії дали відкриті уроки для своїх колег.

Вчитель історії Опря Д.А. провів урок «Столипінська реформа», в ході якого дев’ятикласники  з’ясували  політичні, економічні та соціальні завдання столипінського аграрного законодавства, виявили цілі, сутність і підсумки аграрної реформи Столипіна. Учні переглянули фільм про Петра Столипіна та його вбивство, ознайомилася з листуванням політика із відомим письменником Л.Толстим, в якому обговорювалися відмінні погляди кожного з них на аграрну реформу.

Фоторепортаж

Для вчителів-початківців було проведено два відкриті уроки: з математики — «Дроби, рівні одиниці. Знаходження значення виразу  з буквою, що повторються двічі» й української мови «Правопис та вимова найуживаніших  в мовленні числівників». Перший урок був проведений у 4-В класі вчителем Індриксон С.Б., а другий — у 4-А класі вчителем Дем’яненко І.М. Світлана Борисівна продемонструвала класичний урок математики, на якому учні продовжили своє знайомство з дробами. Майстерно організувавши пізнавальну активність учнів, вчитель запропонував різні форми роботи (математичний диктант, розв’язування задачі на знаходження  дробу від числа, порівняння дробів, розв’язання виразу  з буквою, що повторються двічі тощо). Велика увага відводилася завданням на розвиток логічного мислення , навичок усного рахунку. Урок Ірини Миколаївни поєднував в собі не лише роботу над мовними одиницями (словом, реченням) та виробленням навичок правопису й вимови числівників, а й на розширення кругозору учнів (інформація про меценатство та  відомого  українського мецената П.Яцика),  патріотичне виховання (зв’язок із Міжнародним днем рідної мови, який відзначався 21 лютого).

Фоторепортаж уроку математики

Фоторепортаж уроку української мови

Вчитель зарубіжної літератури Вєлєва Н.І. провела урок у п’ятому класі на тему «Мы с тобой одной крови, ты и я…», під час якого було здійснено узагальнення та систематизація знань за казкою Р.Кіплінга «Мауглі». Учні працювали над характеристикою образної системи та сюжету твору, аналізом законів джунглів, описаних письменником. Учитель заохочував учнів до висловлення та обґрунтування власних міркувань щодо проблем, порушених у творі, а також їхнього зв’язку із сучасним життям.

Фоторепортаж

Також вчителем фізичної культури Станєвою С.В. був проведений урок у 10 класі на тему «Волейбол», під час якого учні під керівництвом вчителя відпрацьовували подачу та прийом м’яча зверху та знизу під час навчальної гри у волейбол.

Фоторепортаж