Рубрика: Класні виховні заходи, Останні події, Патріотичне виховання

Філологічна інтелектуальна гра «Найрозумніший»

9 березня 2019 року Україна разом з усім світом відзначала 205-у річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди відзначення ювілейної дати 14 березня учитель української мови та літератури Філатова Г.В. провела серед команд учнів 10-11 класів філологічну інтелектуальну гру «Найрозумніший».

Великий Кобзар є основоположником української літературної мови та нової української літератури, і  під час гри учні мали змогу довести, що вони є гідними нащадками свого геніального предка. Гравці, відповідаючи на тестові завдання різної складності, демонстрували свої знання з основних розділів української мови — «Морфології» та «Синтаксису», а також  літератури — періоду від усної народної творчості до Т.Шевченка.  Активно залучалися до гри й вболівальники: відповідаючи на поставлені їм питання, вони могли заробити додаткові бали для своїх команд.

У перервах між турами учні переглянули відеонарізку музичних композицій сучасних рок-гуртів на слова Кобзаря, а також кліп гурту «Хочу ЩЕ!» «Тополя» на текст Т. Шевченка. Учні з подивом слухали музичні твори, адже відкривали для себе нового Шевченка, актуального, модного, сучасного.

За підсумками гри найкращим гравцем стала учениця 11-А класу Карапузова Дар’я, найкращим вболівальником — учениця 10-А класу Мерніченко Юлія. Перемогу у конкурсі здобула команда 11-А класу.

Фоторепортаж