Рубрика: Останні події, Робота соціально-психологічної служби

Тиждень психології

З 22 по 26 квітня 2019 року у школі проходив Тиждень психології, під час якого практичний психолог Кутова А.В. провела такі заходи, як урок-терапія «Колір мого настрою» (9-А), годину спілкування «Цікавий світ музики. Відображення музики в житті людини» (10-А), інклюзивну ігротеку «Я такий самий, як ти» (2-А та 2-Б). Відкрився Тиждень вільним мікрофоном з елементами тестування «Одяг – моя візитка», акцією «Чарівна скринька» та наклеюванням побажань на Паркан побажань і пропозицій. Також був організований конкурс серед учнів 1-11 класів на найкращий плакат, переможцями якого стали:
І місце – 2-А, 2-Б, 9-Б класи;
ІІ місце – 5-А клас;
ІІІ місце – 7-Б клас.
Учні 9-Б класу Малайрев Олександр та Церковніков Владислав були нагороджені грамотами за активну участь у конкурсі.
Крім цього, учениці 9-А класу Водоп’янова Анастасія, Мішуліна Діана, Анепська Дар’я та Гниличенко Анастасія створили відео на тему «Булінг в шкільному середовищі», яке запропонували для перегляду своїм однокласникам.
Кутова Анастасія Вікторівна взяла участь у регіональному круглому столі на тему «Молодь проти сімейного насильства: соціально-психологічний аспект», організованому кафедрою загальної та практичної психології Ізмаїльського державного гуманітарного університету до Всеукраїнського дня психолога.

Фоторепортаж