Рубрика: Останні події, Семінари

Участь у роботі науково-практичного семінару «Нова українська школа: проблеми адаптації»

Учителі початкових класів Індриксон С.Б., Михайленко О.П., Карась Г.Х. та Дем’яненко І.М. взяли участь у роботі науково-практичного семінару «Нова українська школа: проблеми адаптації», який відбувся 3 травня 2019 р. у спеціалізованій загальноосвітній школі № 1 І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови ім. О.В. Суворова м. Ізмаїла Одеської області.
Метою семінару було обговорення та аналіз проблем з означеної теми та допомога у розв’язанні проблем адаптації учнів в умовах реформування початкової освіти.
Участь у заході взяли науковці, викладачі ВНЗ, керівники закладів освіти, практичні психологи, класоводи, що працюють над проблемами соціалізації і адаптації особистості в умовах Нової української школи.
Модератор семінару, Ткаченко Лідія Іванівна, провідний науковий співробітник відділу інтелектуального розвитку обдарованої особистості ІОД НАПН України, кандидат педагогічних наук розкрила проблеми адаптації учнів у школі.
Вчителі СЗОШ №1 у своїх виступах розкрили питання особливостей психологічних та пізнавальних процесів учнів 6-річного віку, створення освітнього середовища класу, що сприяє самореалізації кожного учня. Педагоги ділилися досвідом, як створити атмосферу толерантності і поваги у НУШ, як вчителеві адаптуватися до роботи в умовах НУШ, які методичні журнали допоможуть в реалізації завдань НУШ.
Індриксон С.Б.

Фото