Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Декада інформатики

З 22 квітня по 03 травня 2019 року в школі з метою популяризації інформаційних технологій та підвищення зацікавленості до відповідного навчального предмету проходила Декада інформатики.
25 квітня та 02 травня вчитель інформатики Іванова І.В. організувала для учнів перших класів екскурсію до комп’ютерного кабінету. Учениці 11-А класу Бондар О. та Карапузова Д. ознайомили першокласників із навчальним кабінетом, в якому вони будуть навчатися у наступному році, розповіли, з чого складається комп’ютер та яка існує сучасна комп’ютерна техніка, вивчили правила користування комп’ютером. Під час уроку учні мали змогу відчути себе художниками, коли вчилися розмальовувати малюнки у графічному редакторі Paint. Задоволенню учнів під час виконання вправи не було меж!
Учні 3-4 класів взяли участь у захопливій інтелектуальній грі-брейн-рингу «Інформаційна веселка». На цьому уроці школярі, розгадуючи ребуси, розшифровуючи анаграми, складаючи пазли та виконуючи багато інших цікавих вправ, поглибили знання про кодування інформації та складові комп’ютера. Кульмінацією гри стало виконання творчого завдання, під час якого учні повинні були намалювати весняний (осінній) пейзаж у графічному редакторі Paint (для третьокласників) чи набрати текст на швидкість у текстовому процесорі Word (для четверокласників).
Була насиченою Декада інформатики і для вчителів школи. Так, 25 квітня 2019 року вчитель Іванова І.В. провела майстер-клас на тему «Редактор створення відеопрезентацій як новий підхід до творчого звіту педагога, що атестується», під час якого вчителі познайомилися з таким видом узагальнення власного досвіду як відеопрезентація, а також із інтерактивними вправами буктрейлер та відеоскрайбінг. Педагоги із зацікавленням створювали власні відеоролики у програмі VideoPad.

Іванова І.В.

Фоторепортаж