Рубрика: Останні події, Патріотичне виховання

День вишиванки-2019

Щорічно, починаючи з 2006 року, у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Це свято покликане берегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Варто зазначити, що вишиванка – це не просто національний одяг. Вишита українська сорочка здавна вважається символом здоров’я, краси, любові та щасливої долі. А також – найсильнішим оберегом від зла. Саме тому сорочку оздоблюють різними візерунками, в кожному з яких закодовані певні символи, побажання та навіть молитви. За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія.
16 травня 2019 року кожен охочий міг долучитися до свята. Учні та вчителі одягнули вишиванку – національний український одяг – як символ єдності українського народу, і школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
Відзначення свята продемонструвало, що учні школи разом зі своїми батьками, вчителі відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Фоторепортаж