Рубрика: Загальношкільні виховні заходи, Останні події

Олімпійський тиждень

З 09 по 13 вересня 2019 у школі проходив Олімпійський тиждень, під час якого було проведено низку заходів. Зокрема, 09 вересня на урочистій лінійці учнів 1-11 класів відбулося відкриття Олімпійського тижня, під час якого під гімн олімпійців було винесено олімпійський прапор  та  запалено  олімпійський вогонь.  З метою ознайомлення учнів 5-11 класів із історією Олімпійських ігор, олімпійськими чемпіонами України був проведений Олімпійський урок та лекторій «Історія виникнення стародавніх та відродження сучасних Олімпійських ігор». 11 та 12 вересня були проведені майстер-класи. Так, майстер спорту з футболу Морєв А.А. провів майстер-клас з футболу для учнів 9-А,  9-Б  та  6-Б класів; заслужений майстер спорту з легкоатлетичного кросу Мітєв Г.І. – майстер-клас з легкоатлетичного кросу для учнів 5-7 та 10-А класів; тренер ФК «Дунай» Петренко В.В. — майстер-клас з футболу для учнів 6-7  класів; президент громадської організації «Клуб змішаних єдиноборств «ММА Ізмаїл» Журавльов М.С майстер-клас у 2-А класі.

Упродовж тижня серед учнів 5-11 класів проходив конкурс «Ми олімпійська надія України»: «Кращий стрибун школи», «Кращий бігун школи»; конкурс малюнків «Мій улюблений вид спорту» (1-4 класи) та конкурс малюнків і фотографій «Олімпійський рух: сьогодення».  У бібліотеці діяла виставка літератури на олімпійську тематику.

13.09.2019 року під час урочистої лінійки серед учнів 1-11 класів відбулося закриття Олімпійського тижня із нагородженням переможців конкурсів.

Також в рамках проведення Декади фізичної культури та спорту класні керівники  2-А та 2-Б класів Карась Г.Х. та Михайленко О.П. провели конкурс «Спортмайданчик моєї мрії».

Класний керівник 3-А класу Бабарін А.С. провела з учнями вікторину  «У світі спорту», під час якої команди дівчат та хлопчиків демонстрували свої знання про основні складові здорового способу життя. З відривом в 1 бал команда  хлопців одержала перемогу.

Фоторепортаж