Рубрика: Останні події, Робота соціально-психологічної служби

Заходи до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу

З 17 по 26 вересня 2019 року в школі були проведені заходи до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Впродовж тижня класні керівники провели правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування в суспільстві нульової толерантності до цього явища.
Серед учнів школи було проведено анкетування «Насилля в школі», вільний мікрофон «Булінг в учнівському середовищі. Причини та наслідки». Також для учасників освітнього процесу були представлені флаєри на тему: «Булінг в учнівському середовищі», «Як протидіяти домашньому насиллю?», «Зупинимо булінг разом», «Дім без насилля» та плакат «Стоп Булінг!».
Крім цього, було здійснено соціально-психологічне дослідження підлітків щодо виявлення сімей, які потрапили у складні життєві обставини (за В.Ю.Дмитрієвим, В.А.Худик).
Учні 10-А класу створили відео «Зупинимо булінг разом» (https://www.facebook.com/100027753780988/videos/395831098018680/).
Школярі були активними в конкурсі малюнків «Як ти розумієш, що таке насилля?» (1-4 класи) та стіннівок «Стоп булінг!» (5-8 класи). Учні старшої школи (9-11 класи) створювали презентації щодо запобігання булінгу.

Фоторепортаж