Рубрика: Останні події, Робота шкільної бібліотеки

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня»

Відповідно до наказу відділу освіти Ізмаїльської міської ради в школі з  1 по  31 жовтня 2019 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня», під час якого  були проведені різноманітні заходи. Зокрема, 16 жовтня   була проведена бесіда з батьками учнів початкової школи на тему “Як виховати творчого читача”. Бібліотекарі школи Щербик В.М. та Шаргородська О. В. наголосили на важливості спільного читання у родинах, звернули увагу на поглиблення кризи так званої нелюбові до читання у дітей, а також підготували тематичні буклети-рекомендації.

25 жовтня відбулося дублер-шоу “Бібліотекар на годину”. Учні 6 – А класу             як справжні бібліотекарі обслуговували та реєстрували читачів, проводили бесіди біля книжкових поличок, радили, що прочитати, допомагали при обслуговуванні читачів.

Своїми пропозиціями, зауваженнями, подяками щодо роботи шкільної бібліотеки учні та вчителі школи могли поділитися на на імпровізованому «Читацькому паркані».

11 жовтня учні 4-Б класу здійснили подорож-екскурсію до бібліотек міста “Казковий світ бібліотеки”. Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.

Упродовж жовтня тривав конкурс малюнків “Бібліотека очима дітей” та фотоконкурс “Я і моя улюблена книжка”.

Фоторепортаж