Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Освітній Хакатон

Школа – це простір постійних інтелектуальних пошуків для інноваційних рішень як сучасних освітніх проблем, так і конкретних практичних дій в інтересах конкретної дитини. Тому в цьому навчальному році адміністрацією школи було запропоновано провести Освітній Хакатон. Головною метою заходу було забезпечення взаємодії  та співпраці між учителем, учнем і батьками,  об’єднаних спільними цілями  задля виховання майбутнього покоління України.

За час проведення Хакатону учасники освітнього процесу — учні, педагоги та батьки — обмінювалися освітніми ролями. Зокрема, 29 листопада 2019 року відбувся перший етап обміну освітніми ролями: учні – вчителі для учнів. У школі пройшов День шкільного самоврядування. Учні, завчасно зареєструвавшись як учителі та співробітники, проводили уроки за розкладом, двоє учнів виконували обов’язки педагога-організатора.

2 грудня стартував Хакатон батьківський — другий етап обміну освітніми ролями: батьки – вчителі для учнів.

Лунгу Надія Миколаївна виявила бажання провести урок читання «Робота з дитячою книжкою. Зима вже в гості завітала» та української мови «Розвиток зв’язного мовлення. Малюю словом перший сніг»  у 2-Б класі.

5 грудня під час етапу «Іду на заміну!/?»  учителі мінялися з колегами та проводили урок у чужому класі з метою обміну досвідом. Зокрема, такі уроки провели Філатова Г.В. – з української мови в 5-Б класі, Барбан Г.І. – з української літератури в 5-Б класі, Іванова І.В. – з трудового навчання у 6-А класі, Витівська О.Д. – з української мови у 3-А  класі, Крутієнко Т.В. – з геометрії  у 7-А класі.

6 грудня 2019 року відбувся  заключний етап Освітнього Хакатону – вчитель математики Супряга Н.В. провела майстер-клас для батьків «Як виховати успішного учня ? Лайфхаки від вчителя», під час якого надала батькам корисні поради щодо  виховання успішної та щасливої людини.

Фоторепортаж