Рубрика: Дистанційне навчання

Зручні інструменти для дистанційної роботи з учнями (ОНОВЛЕНО)

Карантин змушує змінювати звичні процеси , у тому числі і в навчанні дітей.
Ми підібрали корисні ресурси, які спростять вчителям проведення дистанційних уроків:

Google Classroom
Безкоштовний сервіс, яким може скористатися кожен, у кого є акаунт в Google. Створюйте свій «Клас». та публікуйте навчальні матеріали, давайте завдання учням і спілкуйтесь з ними. Посилання на свій «Клас» потрібно розіслати всім учням. Можна використовувати як з комп’ютера, так зі смартфону

Перейти на Google Класс

ClassDojo
Це зручна платформа для вчителів, яку можна використовувати для створення домашніх завдань і відправляти безпосередньо на пристрої учнів. Їх відповіді публікуються в їх портфоліо, як тільки ви схвалюєте це.

Перейти на ClassDojo

Synergy
На час карантину користування сайтом безкоштовне. Це база уроків, які можуть переглянути ваші учні. Медіа база даних платформи становить більше 60 000 — зображень, 1200 — 3D моделей, 1000 — відео, 400 — готових уроків.

WordWall
Платформа дозволяє створювати навчальні завдання з нуля для вашого класу. Для створення тестів вам знадобиться мінімальні зусилля і підготовки.

Перейти на WordWall

Офіційний сайт Департаменту освіти і науки Одеської міської ради пропонує до уваги вчителів, дітей та їх батьків відеоуроки з основних предметів, затверджених Міністерством освіти і науки України. Сторінка буде постійно оновлюватися  та доповнюватися  новими матеріалами

Перейти на сайт ДОН ОМР

Дистанційне навчання на телебаченні

Від 17 березня телеканал “Рада” спільно з Міністерством освіти і науки запускає щоденну телетрансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів. Таким чином держава хоче забезпечити можливості для дистанційного навчання на період карантину. Окрім того, телеканал “Київ” теж проводить трансляції уроків, а Радіо “Культура” – читання творів світової класики в перекладі Максима Рильського.

Посилання на розклад трансляцій

Програма mozaBook

Компанія EdPro та Mozaik Education відкрили повний доступ до програми mozaBook і сайту з неймовірними освітніми матеріалами mozaWeb до 30 квітня для всіх вчителів, батьків та учнів України!

Тут є українські електронні підручники, 3D-презентації, відео та ілюстрації, інструменти й ігри, що актуальні для усіх предметів шкільної програми. Також надають доступ до всіх підручників та посібників EdPro і методичних рекомендацій з біології, хімії та природознавства.

Посилання на інструкцію реєстрації та код активації

Coursera

Найбільший в світі освітній онлайн-ресурс. Понад 3,5 тис. курсів на різних мовах (більше 20) з широким розкидом тем: від лекцій по тому, як ефективно вчитися і теорії музики до машинного навчання. Свої курси на майданчику розміщують провідні європейські, американські і російські університети і компанії. Можна знайти матеріали для всіх рівнів: від початківців до досвідчених. Більшість курсів англійською, але є українські субтитри. Більшість курсів можна прослухати безкоштовно, але за сертифікат потрібно буде заплатити.

Перейти на Coursera

EdX

Ресурс створено Гарвардським університетом і MIT. Містить тисячі онлайн-курсів, лекцій та програм англійською мовою від університетів-засновників і інших гігантів сфери освіти. З плюсів — безкоштовне навчання з можливістю отримання сертифікату за мінімальну вартість.

Перейти на EdX

Готуємось до ЗНО

Для тих, хто готується до ЗНО є багато відео на Youtube. Зокрема, пропонуємо

100 завдань-карток для повторення до ЗНО з української мови

100 завдань-карток для повторення до ЗНО з української літератури

Готуємось до ДПА

Для тих, хто готується до ДПА пропонуємо онлайн-тести з алгебри.

Перейти до онлайн-тестів з алгебри