Рубрика: Навчальна робота, Останні події

Робота ЗНЗ № 8 в умовах карантину

Із уведенням карантинних заходів шкільне життя дещо змінилось. Як же ж проводиться навчання в сучасних реаліях? Чим займаються вчителі школи?

Перш за все, навчання дітей не зупинилось. Вчителями нашої школи створені курси для учнів 5-11 класів на сервісі Google Classroom, де виставляються домашні завдання, тести для перевірки знань, підсумкові роботи, творчі вправи, фізкультхвилинки, тощо. А учні мають можливість отримати оцінку за вчасно та правильно виконане завдання.

01_1

Окрім того, деякі вчителі проводять онлайн уроки через сервіс Zoom (для учнів початкових класів, з української мови та математики). Вчителі випускного класу організовують роботу з підготовки до ЗНО (проводять відеоконференції у Zoom, створюють групові чати у Viber та Telegram).

изображение_viber_2020-04-17_13-50-01

При плануванні дистанційної роботи вчителі нашої школи приділяють увагу і методичній. Вони проходять різноманітні курси, заслуховують вебінари та онлайн — конференції на таких сервісах, як EdEra, На Урок, Дія, Всеосвіта, Prometheus.  Під час карантину було пройдене навчання за такими темами: «Недискримінаційний підхід у навчанні», «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами», «Протидія на попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти», «Практичні поради щодо організації дистанційного навчання під час карантину», «Робота з дітьми з розладами аутистичного спектру в інклюзивному класі», «Онлайн-сервіси для вчителів», «Бери і роби», «Кластер — метод критичного мислення», «Технічні особливості організації дистанційного навчання під час карантину», «Використання сервісу Zoom для проведення дистанційних занять», «Метод критичного мислення, 6 капелюхів», «Корекційні методики роботи  з дітьми з особливими освітніми потребами», «Медіація — розвиваємо навички розв’язування конфліктів» та багато інших.

Також, за час карантину дистанційно було проведено:

  • засідання атестаційної комісії (03.04), на якому підтвердили свої категорії наступні вчителі: Опря Д.А., вчитель історії (вища категорія, звання «старший вчитель»), Філатова Г.В., вчитель української мови та літератури (вища категорія), Індриксон С.Б., вчитель початкових класів (вища категорія, звання «вчитель-методист»), Вихиліна Н.В., вчитель англійської мови (вища категорія, звання «вчитель-методист»), Алексєєва С.Я., вчитель математики (спеціаліст І категорії), Щербина Г.І. вчитель англійської мови (спеціаліст ІІ категорії). Панаєтова Р.В., вчитель української мови та літератури, підвищила кваліфікацію до спеціаліста І категорії. Заступники директора з навчально-виховної роботи Опря Д.А. та Філатова Г.В. підтвердили, що відповідають займаній посаді.
  • педагогічну раду (10.04), на якій були розглянуті наступні питання: «Атестація в сучасній школі», «Стан охорони праці в умовах карантину», «Про організоване закінчення 2019/2020 н.р.», «Про підготовку до ЗНО-2020», «Замовлення підручників для 7-х класів на 2020/2021 н.р.», «Стан викладання хімії».
  • нараду при директорові (17.04), на якій було розглянуто наступні питання: «Про організацію роботи на весняних канікулах», «Про підсумки проведення атестації педагогічних кадрів», «Дотримання санітарно-гігієнічних вимог в приміщеннях школи».01IMG_20200417_120435_1