Рубрика: До першого класу

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» Ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1 класу.

Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти (Загальноосвітня школа №8 І-ІІІ ступенів міста Ізмаїл Одеської області), створити заявку та підтвердити її документами у закладі після карантину.

Це зроблено задля Вашого максимального комфорту! Сьогодні дуже важливо утримуватися від виходу на вулицю. Місто турбується про Вас! Піклуйтеся про своїх рідних! Залишайтеся вдома!

Орієнтовний план дій:

1. Уважно ознайомтеся з Інструкцією для батьків .

2. Зареєструйтеся, як мати /батько дитини на сайті https://school.isuo.org/contact.

3. Отримайте логін та пароль на вказану Вами електронну адресу.

4. Підтвердіть «вхід» та уважно заповніть всі форми, обов’язково додайте сканкопії (чи фото) документів (свідоцтво про народження дитини, паспорт мати/батька, документи, що підтверджують першочерговість зарахування Вашої дитини до закладу освіти).

5. Заповніть картку дитини.

6. Надалі зв’язок із закладом освіти Ви можете тримати через Вашу електронну пошту, куди будуть надходити повідомлення в процесі обробки поданих заяв.

*** Під час подачі заяви, крім Інструктивних рекомендацій, Ви можете отримати консультацію (в чаті) техпідтримки — ліворуч, нижній кут.