Рубрика: Останні події, Техніка безпеки

Тиждень безпеки життєдіяльності

У перших числах травня (з 04 по 08) у загальноосвітній школі № 8 пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності у дистанційному форматі, у якому активну участь прийняли Вихиліна Н.В., вчитель основ здоров’я, Лійц С.В., вчитель біології, Михайленко О.П., класний керівник 2-Б класу, Шкільова Л.П., класний керівник 7-Б класу, Коколова О.Д., класний керівник 5-А класу.

  1. Діти мали змогу дистанційно переглянути інформаційні ролики та виконати тестові завдання (відповідальна — Вихиліна Н.В.):
  • щодо запобігання COVID-19
  • щодо протипожежної безпеки
  • щодо профілактики туберкульозу
  • щодо профілактики тютюнопаління

2. Прийняти участь у конкурсі малюнку «Протипожежна безпека» (учні 1 — 8 класів).

Переглянути фото-звіт

3. Зробити проектні роботи на тему «Правила поведінки дітей при пожежі» (учні 9-11 класів, відповідальний — Лійц С.В.). Найкращі презентації додаються нижче.

Ткаченко Олег, 11-А клас

Іордакеску Дан, 11-А клас

Недялкова Світлана, 11-А клас

Михайленко Олександра, 10 клас

Решетніков Богдан, 11 клас

Бостанжі Юлія, 10 клас

Гниличенко Анастасія, 10 клас

Яценко Катерина, 11 клас

Константинов Олександр, 11 клас

Мартинова Вікторія, 9 клас

Мельникова Марія, 10 клас

Активну участь у проведені Тижня безпеки життєдіяльності прийняли учні 7-Б класу, які відповіли на запитання вікторини «35 питань про головне». Також класним керівником Шкільовою Л.П. було запропоновано взяти участь у конкурсі приказок і прислів’їв про здоров’я, переможцем якого став Андрєєв Анатолій.

Не менш активно проявили себе учні 2-Б класу. Класний керівник Михайленко О.П. провела для них відео-інструктаж: «З чого починається безпека»,«Правила протипожежної безпеки» (з використанням платформи ZOOM).

А також запропонувала пройти онлайн-тестування з перевірки навичок здоров’язбережувальної поведінки і знань з основ безпеки життєдіяльності з використання сайту «На Урок». За результатами тестування високий рівень показали 23 учні (88%), достатній рівень – 3 учні (12%) (прийняли участь учні 2-Б класу).

Наприкінці Тижня учні прийняли участь у дистанційному відео-конкурсі віршів, малюнків, лозунгів з теми «Безпека життєдіяльності». Відео переможців можна переглянути нижче.

Відео 1 Відео 2 Відео 3 Відео 4