Рубрика: Останні події, Патріотичне виховання

День захисника України у ЗОШ № 8

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято – День захисника України. Історія  нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

Напередодні цього чудового свята, з 12 по 13 жовтня 2020 року, класні керівники загальноосвітньої школи №8 І-ІІІ ступенів провели у своїх класах до Дня захисника України та дня українського козацтва різноманітні заходи:

  • Виховні бесіди:  «Один день із життя козаків»,  «Ми козацького роду. Історія козацтва»,  «Покрова – покровительниця українських козаків»,   «День українського козацтва»,   «Козацькому роду нема переводу»,   «Чому потрібно захищати Батьківщину?»,   «Свято Покрови – свято українських козаків», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів – українських козаків;
  • Класні керівники 1 – 3 класів підготували для дітей різноманітні конкурси на фізичну витривалість та обізнаність з історією українського козацтва: «Козацькі розваги», «Ми маленькі козачата», «Козачки та козачата». Учні змагались у конкурсах на кмітливість, швидкість, винахідливість;
  • Учні 6 – А класу відвідали бібліотеку №5 перегони кмітливих та сміливих «Слава козацька, звитяга солдатська»;
  • Класний керівник  8 – Б класу підготувала для учнів перегляд  відеолекторію  «Хай не буде переводу козацькому роду!»;
  • Учні 11 – А  класу брали участь у вікторині «Козацькому роду, нема переводу»;
  • Історично-музичний урок: козацькі пісні;
  • Перегляд фільмів:  1) Нацгвардії: 6 років на сторожі держави; 2)Чим займається Нацгвардія в ООС; 3)Учні ЗОШ №8 на екскурсії в військовій частині Національної гвардії.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, навчитися пишатися тим, що ми – українці!

Фотозвіт