Рубрика: Виховна робота, Останні події

Свято Нового Року!

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій — із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій і Ізмаїльську загальноосвітню школу №8 І – ІІІ ступенів. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік — це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками… Чекали і дочекались! Напередодні канікул у школі відбулися Новорічні свята для учнів початкової школи, учнів 5-11 класів. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Також у школі була проведена виставка «Новорічна іграшка своїми руками» та конкурс на «Найкращу новорічну класну кімнату», у якому перемогли 3-Б та 7-Б класи, вони були нагороджені почесною грамотою та невеличким подарунком.

Міський голова Абрамченко Андрій В’ячеславович для учнів 1-их класів також приготував смачні солодощі, які вручила директор ЗОШ №8 Осмокєску Ольга Вікторівна.

З Новим роком!

Фотозвіт: https://drive.google.com/drive/folders/1EECfFQSiirp_Rthc_OPKA3zOCkoF9Epk?usp=sharing